Teamspirit

255-3_l.jpg

Potrebujete podporiť tímového ducha?  Alebo chcete dopriať svojim zamestnancom zaslúžený oddych po náročnom období? Pomôžeme Vám vytvoriť neformálny priestor, v ktorom Váš tím načerpá energiu a zažije nové zážitky!


Aj takto môže vyzerať teambuilding zameraný na teamspirit:

„Dobitie bateriek“ pred sezónou resp. odmena za výsledky

Pocit ocenenia je pre každého pracovníka dôležitý. Verejná odmena v akejkoľvek forme dá zamestnancovi pocit zadosťučinenia a motivuje ho k ďalším dobrým výkonom. Pri odmeňovaní však treba brať ohľad na aspekt spravodlivosti - pracovník musí cítiť, že výška odmeny korešponduje s kvalitou jeho výkonu, pre ktorú sú presne stanovené kritériá.

Ja som tu nový... alebo zlaďovanie tímu

Príchod do nového prostredia si so sebou nesie vždy istú úroveň stresu. Cieľom každého nového člena tímu je čo najrýchlejšie zapadnúť. Firma zase očakáva, že zamestnanec bude rýchlo podávať vysoký výkon. Celý proces zlaďovania sa s tímom je náročný a pod odborným vedením prebieha tento proces rýchlejšie a s výbornými výsledkami. Teamspirit Vám pomôže začleniť nových zamestnancov do tímu prirodzenou formou v neformálnom prostredí a rýchlejšie odbúra stres a strach z neznámeho. Nový človek tak získa viac pocitu bezpečia a podpory, čo zlepší schopnosť celého tímu spolupracovať a podávať lepšie výkony.

Koniec MY-ONI

Zlučovanie existujúcich spoločností je pomerne náročnou skúsenosťou. Najdlhšie ale zvyčajne trvá proces zanechania „my a oni“ identity a prijatie novej, pozmenenej, spoločnej „my“ identity. Tento tréning je určený na zrýchlenie tohto procesu a urýchlenie prechodu od toho, čo bolo, k novej vízii a budúcnosti.

V rámci teamspirit teambuildingu Vám pripravíme program plný zážitkových, tvorivých aj relaxačných tímových aktivít, indoorových aj outdoorových hier a spoločenských udalostí plných zábavy, súťaženia, prekonávania svojich limitov a spoznávania sa navzájom, ktoré utužia Váš tím a sprostredkujú Vám uvoľňujúci čas v príjemnom prostredí podľa Vášho výberu.

Ak máte záujem o teambuilding formou teamspiritu a chcete sa dozvedieť viac o možnostiach programu pre Váš tím, neváhajte nás kontaktovať. Porozprávame sa s Vami o Vašich predstavách a pripravíme Vám ponuku šitú na mieru podľa Vašich záujmov a potrieb.