O nás


339-o-nas-04_l.jpgDevelopium s.r.o. je tréningová a konzultačná spoločnosť. Zameriavame sa na firemné vzdelávanie, pričom našim klientom poskytujeme inovatívne riešenia v oblasti vzdelávacích a rozvojových programov už viac ako 12 rokov. Našou každodennou prácou je vzdelávanie zamestnancov, dizajnovanie a realizácia školení, teambuildingov, koučing a mentoring.

Sme členom skupiny Recruitmen&Developium Group pôsobiacej na viacerých trhoch v Európskej únii, ktorá sa zameriava na uľahčovanie každodenného života HR profesionálov prostredníctvom služieb v oblasti rozvoja ľudí, realizácie online hodnotení a assesmentov a vývoja náborových softvérov.


Prečo si vybrať Developium?


330-TB5_l.jpg

Vďaka nášmu dlhodobému pôsobeniu v oblasti vzdelávania, hodnotenia a recruitingu dnes disponujeme komplexným know-how a jedinečnými metodikami. 

V roku 2012 sme boli ako jedna z mála firiem v CEE regióne zaškolení do techniky Lego® Serious Play® priamo jej autorom, Robertom Rasmussenom. Dnes je táto technika jednou z najobľúbenejších u našich klientov a riešime ňou rôzne náročné situácie a otázky na úrovni jednotlivcov, tímov i celých spoločností.

331-4e5ceb0ef6af9444365cd29c92988f47-1_l

Uvedomujeme si taktiež dôležitosť práce s postojom. Na slovenský trh sme priniesli inšpiratívny certifikovaný program The Orange Frog™, ktorý je založený na vedeckých štúdiách z Harvardu a celosvetovom prieskume Shawna Achora, uznávaného predstaviteľa pozitívnej psychológie. Cieľom tohto programu je zvyšovať zaangažovanosť, produktivitu a kreativitu zamestnancov a tímov vďaka vytváraniu pozitívného a podporujúceho prostredia.

340-o-nas-05_l.jpg

Za našu najsilnejšiu kvalitu považujeme široké portfólio profesionálnych lektorov, koučov a facilitátorov, ktorí sú odborníkmi na firemné vzdelávanie s bohatou praxou. Všetci lektori, ktorých v Developium zažijete, dbajú na to, aby čas strávený na školení budoval vo Vašich kolegoch pozitívny postoj a chuť k ďalšiemu vzdelávaniu. Aktívne pracujú so sebareflexiou, rezilienciou a vytvárajú priestor na načerpenie novej energie.

Portfólio našich služieb a lektorov neustále vylaďujeme na základe nových poznatkov a zmien na trhu a v spoločnosti, ktoré sa odrážajú v potrebách jednotlivých spoločností - tak, aby sme mohli neustále prinášať pridanú hodnotu do oblasti vzdelávania zamestnancov a skutočnú podporu všetkým našim klientom.


Jedinečné rozvojové programy

341-ableneo-08_l.jpg

Sme autormi viacerých originálnych rozvojových programov, ktoré sme vytvorili spoločne s profesionálmi v danej oblasti. Všetky naše programy sú postavené prakticky a ponúkajú vysokú mieru nácviku, vďaka čomu účastníci nie len nadobudnú nové zručnosti, ale naučia sa ich taktiež uplatniť vo svojom každodennom fungovaní.

So spoločnosťou Ableneo sme pripravili pragmatický program Agile Leaders Academy™, ktorý spája budovanie technických agile hard-skills so soft-skills kompetenciami potrebnými pri zavádzaní zmeny. Všetky praktiky boli vytvorené a vyladené na vlastných projektoch spoločnosti Ableneo, vďaka čomu vám dokážeme priniesť 80% praktických a konkrétnych riešení voči 20% teoretickým vstupom, ktoré vám pomôžu zachovať si svoju konkurencieschopnosť na trhu. 

342-prusery-09_l.jpg

Vytvorili sme prvý rozvojový program svojho druhu na Slovensku, ktorý Vás pripraví na rôzne typy kritických situácií vyskytujúcich sa v HR. Program HR prúsery sme navrhli v spolupráci s Michalom Révayom, mediátorom, preventistom a poradcom pri priešení kritických situácií v HR, ktorý má dlhoročnú skúsenosť s riešením tých najnáročnejších situácií. Program je určený pre všetkých HR špecialistov, manažérov, odborárov, supervízorov, tímlídrov a všetkých, ktorých zodpovednosti zahŕňajú prevenciu a riešenie rôznych nepríjemných situácií, ktoré sa môžu vo Vašej spoločnosti v súvislosti so zamestnancami vyskytnúť. 


345-inmetric2-10_l.jpg

M.O.V.E. UP bol jeden z našich prvých programov. Efektívne v ňom kombinujeme moderné online technológie spoločnosti inmetric s projektívnou technikou Lego®Serious Play®. Program je orientovaný na sebareflexiu a zmenu postoja a pomáha manažérom a zamestnancom získať lepší pohľad na seba v kontexte biznisu, projektov a medziľudských vzťahov.


Naopak našim posledným prírastkom sú Virtuálne teambuilingy, ktoré sme zaradili do nášho portfólia v roku 2020 s cieľom ukázať našim klientom, že aj počas home-office je možné realizovať plnohodnotné teambuildingy. Naše virtuálne teambuildingy sú zamerané na získanie zručností potrebných pre podávanie vysokého výkonu aj pri práci z domu, udržanie motivácie, oddych, zábavu, ale najmä spoločne strávený čas, ktorý zvyšuje pocit spolupatričnosti a prináša možnosť naladiť sa jeden na druhého a efektívne spolupracovať v online prostredí.

343-3789925-Mesa-de-trabajo-1-Mesa-de-trLearning & Development Awards


346-o-nas-03_l.jpg

Každoročne organizujeme najväčšiu anketu na Slovensku v oblasti vzdelávania a rozvoja Learning & Development Awards, v rámci ktorej spolupracujeme s profesionálnymi organizáciami zameranými na firemné vzdelávanie a rozvoj dospelých ľudí ako SAKO, ICF a ALKP. Zámerom ankety je zviditeľniť a vytvoriť povedomie o komunite lektorov, koučov a spoločností realizujúcich vzdelávacie programy a oceniť ich prínos v oblasti rozvoja dospelých na Slovensku. 

Ako reakciu na súčasné opatrenia sme v roku 2020 priniesli fanúšikom ankety jej upravenú online verziu Learning & Development Summit, na ktorom vystúpilo 46 speakrov a odborníkov z oblasti vzdelávania zamestnancov a živý prenos sledovalo viac ako 500 ľudí. 

350-o-nas-06_l.jpg

Každý ročník prepájame s vopred vybraným dobrým skutkom. V zatiaľ poslednom ročníku Learning & Development Awards sme za každý obdržaný hlas vysadili jeden strom v krásnom prostredí Hodruša Hámre. 

Z vyzbieraných peňazí za vstupenky a finančné príspevky od partnerov sme celý výťažok z Learning & Development Summitu venovali na projekty podpory výchovy a vzdelávania detí a žiakov zo sociálne znevýhodneného prostredia, ktorý zastrešuje Teach for Slovakia.


Zaujali Vás naše služby a prístup a radi by ste sa s nami pustili do spoločného projektu? Alebo sa chcete iba poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Nezabudnite si taktiež prezrieť služby našich partnerov, ďalších firiem zastrešených skupinou RecruitMen&Developium Group.