O nás

Kto sme?

Spoločnosť Developium s.r.o. je tréningová a konzultačná spoločnosť, ktorá je súčasťou Recruitmen&Developium Group. Poskytujeme podporu pri nastavovaní a zlaďovaní HR procesov a inovatívne riešenia v oblasti soft skills programov. Náš tím tvoria ľudia s mnohoročnými skúsenosťami v oblasti HR, ktorí ročne realizujú viac ako 400 tréningových, konzultačných a koučingových dní u klientov na území Slovenska, Maďarska a Českej republiky. Aj to je jeden z dôvodov, prečo si nás naši klienti volia ako spoľahlivého, profesionálneho a uznávaného partnera pri rozvoji svojich tímov a organizácií.

Naše hodnoty

Optimálny rozvoj klientov na úrovni jednotlivcov i celých organizácií považujeme za naše spoločné víťazstvo.

K našim klientom pristupujeme ako k partnerom, pričom za základné kamene spolupráce považujeme férový prístup a komunikáciu v duchu vzájomnej dôvery a úcty.

Náš tím tvoria skúsení odborníci z oblasti vzdelávania a HR, ktorí zabezpečujú služby na vysokoodbornej úrovni a plné cenných skúseností z praxe.

Podporujeme kreatívny a inovatívny prístup, a preto neustále vyhľadávame nové možnosti a spôsoby ako rozvíjať naše služby, produkty a aktivity.

Sme tím ľudí, ktorých práca baví, na základe čoho vieme zaručiť najvyššiu kvalitu dodávaných služieb, stopercentnú angažovanosť pri všetkých aktivitách a vynikajúce výsledky.