Partneri

298-workshop-sk-logo-RGB-2_l.png
Platforma Workshop.sk je najväčšia otvorená vzdelávania platforma na Slovensku zameraná na firemné vzdelávanie. 

Je postavená na filozofii zdieľanej ekonomiky, vďaka čomu prináša na trh zvýšenú kvalitu a pestrosť otvorených tréningov. Nájdete na nej nájdete stovky originálnych kurzov od odborníkov z celého Slovenska. Pomáha spoločnostiam nájsť ideálne školenia na všetky rozvojové potreby v ponuke aktuálnych otvorených tréningov, ktoré si môžete jednoducho objednať aj ako in-house školenie. 

Workshop.sk odstraňuje z firemného vzdelávania jednotvárnosť vďaka možnosti čerpať nové vedomosti a zručnosti priamo z osobných skúseností profesionálov v danej oblasti a šetrí HR špecialistom čas vďaka bohatej ponuke aktuálnych tém a prezenčných i online tréningov. 


327-logo_l.png


Inmetric ako partner svetových lídrov v oblasti hodnotenia zastupuje na Slovensku SHL, Aon Assessment Solutions a Envisiu. 

Implementuje najmodernejšie nástroje v oblasti pracovnej psychológie pre meranie pracovného výkonu a potenciálu. Inmetric tím tvoria špecialisti na komplexné programy - zabezpečujú implementáciu, realizáciu aj interpretovanie výsledkov. Medzi služby patrí napríklad 360 stupňová spätná väzba, Assessment a Development centrá, Talent management či široké portfólio validných testov a dotazníkov.


328-Logo-dark_l.png


Nalgoo patrí k rešpektovaným dodávateľom HR aplikácií. Prináša komplexné online riešenia digitalizácie HR procesov, ktoré dnes využívajú HR špecialisti po celom svete.

Nalgoo ATS (Applicant Tracking System) je náborový softvér, ktorý poskytuje prostredie pre dômyselné a flexibilné náborové stratégie a aktívnu prácu s kandidátmi. Vďaka spojeniu atraktívneho dizajnu, intuitívneho používateľského prostredia a komplexným funkciám šetrí HR manažérom čas aj peniaze.

Nalgoo si získalo dôveru zákazníkov z rôznorodých segmentov od IT a automotive, cez výrobu, až po e-commerce. Vlastný vývoj a neustála chuť inovovať urobila z tohto malého projektu uznávanú technologickú spoločnosť.