Otvorené tréningy

253-7_l.jpgOkrem firemných školení realizujeme aj otvorené tréningy, ktoré sa uskutočňujú v priestoroch našej spoločnosti na Astrovej 2/A v Bratislave.

 

Školenia sú robené interaktívnou formou v menších skupinách, čo zaručuje väčší pomer nácvikových a zážitkových aktivít a individuálny prístup lektora. Na tieto školenia sa môžu prihlásiť jednotlivci, ktorí majú záujem o tréningy mäkkých zručností, ako aj celé skupiny z firiem. Ak si nie ste istý, či chcete náš tréning objednať do Vašej firmy a radi by ste si ho najprv vyskúšali, radi Vás na našich otvorených tréningoch uvítame.

Ponuku aktuálnych otvorených tréningov nájdete na sociálnej sieti LinkedIn a na Facebooku. Medzi realizované témy patrí napr. Efektívna komunikácia, Asertívne riešenie konfliktov, Sebariadenie v čase - Time manažment, Kreativita a jej rozvoj, Základy koučingu, manažérske zručnosti -  Od manažéra k lídrovi, Zvládanie stresu a iné.

V prípade, že máte záujem o konkrétnu tému a nevidíte ju práve v ponuke, kontaktujte nás a dohodneme sa na možnosti toto školenie u nás otvoriť.