Tréningy a školenia

247-1_l.jpg

Máte vo firme šikovných ľudí, ale cítite, že im chýbajú určité zručnosti na to, aby mohli efektívnejšie napĺňať ciele? Viazne Vám komunikácia či spolupráca v tíme? Potrebujete sa naučiť zvládať stres? 


Pri týchto a mnohých ďalších problémoch Vám radi s našim tímom skúsených odborníkov pomôžeme. Zhodnotíme spolu s Vami potrebu vzdelávania a rozvoja a navrhneme Vám na mieru šité riešenie. Pri tvorbe školení využívame inovatívne prístupy a najnovšie poznatky, pracujeme interaktívnymi zážitkovými metódami a čerpáme z bohatých skúseností v oblasti pracovnej psychológie

Pripravujeme a realizujeme široké spektrum soft-skills tréningov a školení, od komunikačných zručností a asertívneho riešenia konfliktov, cez time-manažment a zvládanie stresu, až po manažérske tréningy a mnohé ďalšie. Niektoré z tém soft-skills tréningov, v ktorých sme odborníci, sú vedené formou akreditovaného vzdelávania Ministerstvom školstva, aby sme zabezpečili jednotný obsah a kvalitu realizovaných aktivít. Našimi klientmi sú malé firmy aj veľké korporátne spoločnosti - manažéri, tím lídri, administratívni pracovníci, špecialisti, pracovníci výroby, zdravotnícky personál i učitelia. Tréning Vám pripravíme s ohľadom na cieľovú skupinu a Vaše špecifické potreby.

Prehľad našich tréningov 

Ak Vás naše témy zaujali, radi Vám pošleme celý katalóg tréningov s podrobným popisom jednotlivých tém. Ak máte vlastné témy, ktoré by ste chceli spracovať, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pripravíme úplne nový a na mieru šitý tréning podľa vašich potrieb a záujmov. Kontaktuje nás, radi Vám odpovieme na všetky otázky.